Cookie Consent by Free Privacy Policy website Poplatky | Holice | město neznámé energie

Poplatky

Sdílet Facebook Twitter

Po zadání svého rodného čísla můžete na této webové stránce zjistit váš variabilní symbol pro úhradu poplatku za obecní systém odpadového hospodářství a poplatku ze psů. Platbu můžete provést na účet č. 19-1628561/0100 nebo pomocí QR kódu, umožňujícího platbu poplatku prostřednictvím internetového bankovnictví nebo mobilních platebních aplikací. Výše poplatku je stanovena dle aktuální obecně závazné vyhlášky za obecní systém odpadového hospodářství a obecně závazné vyhlášky poplatky ze psů – viz Právní předpisy města.

Tato služba primárně slouží k získání variabilního symbolu pro úhradu poplatku za obecní systém odpadového hospodářství a poplatku ze psů NIKOLIV ke kontrole výši nedoplatků či přeplatků za minulá období. Pokud se Vám u vygenerovaného předpisu nezobrazuje QR Platba (QR kód), předpis je pravděpodobně uhrazen. V případě, že máte pochybnosti o úhradě, prosím, kontaktujte odbor finanční a školství, přesněji paní Martinu Výbornou, tel. 466 741 223.
Vyhledávání dle rodného čísla není určeno pro zjištění variabilního symbolu u rekreačních objektů, bytů nebo rodinných domů, ve kterých není hlášena k pobytu žádná fyzická osoba či nedoplatků za minulá období. Tuto informaci je možno získat z předchozí platby nebo přímo na odboru finančním a školství MÚ Holice (tel. +420 466 741 223, e-mail: vyborna@mestoholice.cz). V případě, že máte podezření na přeplatek, rovněž kontaktujte pracovníka finančního odboru MÚ Holice.

Osobní údaje jsou chráněny v souladu s ustanoveními zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Využitý osobní údaj ve formě rodného čísla není nijak archivován, stejně tak není archivováno použití aplikace k zjištění variabilního symbolu.

Rodné číslo zadávejte bez lomítka.

 

Loading...
Žádné záznamy nebyly nalezeny

Výpis poplatků

Neuhrazené poplatky za aktuální rok je možné uhradit naskenováním QR kódu níže, pokud to vaše on-line bankovnictví podporuje.

Typ poplatku: Poplatek za psa

Žádné poplatky nebyly nalezeny

Rok Výše poplatku Splatno dne Variabilní symbol
{{ vm.charges.Dog.Rok }} {{ vm.charges.Dog.VysePoplatku | number : 2 }} Kč {{ vm.charges.Dog.SplatnoDne }} {{ vm.charges.Dog.VS }}

QR PLatba

Typ poplatku: Komunální odpad - rok

Žádné poplatky nebyly nalezeny

Rok Výše poplatku Splatno dne Variabilní symbol
{{ vm.charges.Waste.Rok }} {{ vm.charges.Waste.VysePoplatku | number : 2 }} Kč {{ vm.charges.Waste.SplatnoDne }} {{ vm.charges.Waste.VS }}

QR PLatba