Poplatky

Po zadání svého rodného čísla můžete na této webové stránce zjistit váš variabilní symbol pro úhradu poplatku za obecní systém odpadového hospodářství a poplatku ze psů. Platbu můžete provést na účet č. 19-1628561/0100 nebo pomocí QR kódu, umožňujícího platbu poplatku prostřednictvím internetového bankovnictví nebo mobilních platebních aplikací. Výše poplatku je stanovena dle aktuální obecně závazné vyhlášky za obecní systém odpadového hospodářství a obecně závazné vyhlášky poplatky ze psů – viz Právní předpisy města.

Vyhledávání dle rodného čísla není určeno pro zjištění variabilního symbolu u rekreačních objektů, bytů nebo rodinných domů, ve kterých není hlášena k pobytu žádná fyzická osoba či nedoplatků za minulá období. Tuto informaci je možno získat z předchozí platby nebo přímo na odboru finančním a školství MÚ Holice (tel. +420 466 741 223, e-mail: vyborna@mestoholice.cz). V případě, že máte podezření na přeplatek, rovněž kontaktujte pracovníka finančního odboru MÚ Holice.

Osobní údaje jsou chráněny v souladu s ustanoveními zákona č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, ve znění pozdějších předpisů. Využitý osobní údaj ve formě rodného čísla není nijak archivován, stejně tak není archivováno použití aplikace k zjištění variabilního symbolu.

Rodné číslo zadávejte bez lomítka.

Žádné záznamy nebyly nalezeny

Výpis poplatků

Neuhrazené poplatky za aktuální rok je možné uhradit naskenováním QR kódu níže, pokud to vaše on-line bankovnictví podporuje.

Typ poplatku: Poplatek za psa

Žádné poplatky nebyly nalezeny

Rok Výše poplatku Splatno dne Variabilní symbol
{{ vm.charges.Dog.Rok }} {{ vm.charges.Dog.VysePoplatku | number : 2 }} Kč {{ vm.charges.Dog.SplatnoDne }} {{ vm.charges.Dog.VS }}