Úvod > Město a úřad > Městský úřad > Odbor finanční a školství > Potvrzení o bezdlužnosti vůči městu Holice

Potvrzení o bezdlužnosti vůči městu Holice

Potvrzení o bezdlužnosti je dokument, díky němuž můžete prokázat, že u některých institucí nemáte žádné nedoplatky.

Potvrzení se vydává na základě žádosti nebo jiného návrhu fyzické nebo právnické osobě, v jejímž zájmu nebo věci má být úkon proveden.

K vydání potvrzení potřebujete:

• žádost o potvrzení bezdlužnosti/stavu osobního daňového účtu,
  • Uhrazení správního poplatku (100 Kč).

Kde a s kým situaci řešit?

• Žádost o potvrzení bezdlužnosti/stavu osobního daňového účtu můžete osobně doručit přímo na podatelnu Městského úřadu Holice. Dále můžete využít elektronickou podatelnu pro podání žádosti opatřené zaručeným elektronickým podpisem nebo datovou schránku.
  • Referent odboru odboru finanční a školství vydá potvrzení do vlastních rukou žadatele nebo odešle poštou na adresu žadatele.

Správní poplatky:

• správní poplatek ve výši 100 Kč uhradíte v hotovosti na pokladně Městského úřadu Holice, bankovním převodem na účet č. 19-1628561/0100 nebo poštovní poukázkou s variabilním symbolem rodného čísla před lomítkem.

Lhůty pro vyřízení:

• potvrzení je vydáno do 30 dnů od uhrazení správního poplatku.